ubytování Ve dvoře
Vítejte
Apartmány
prostorné apartmány v údolí Pluskovec pro aktivní i klidnou dovolenou
Lyžování za rohem
apartmány jsou v blízkosti SKI AREÁL SYNOT Kyčerka

Vítejte

Apartmány se nachází v krásném údolí Pluskovec v obci Velké Karlovice. Tato obec se svou rozlohou řadí k největším v ČR. V blízkosti ubytování je lyžařský Ski areál Synot Kyčerka, který nabízí lyžování pro celou rodinu. V létě vede v blízkosti několik turistických tras. Méně zdatní turisti jistě ocení krásnou a nenáročnou procházku po stopách dřevěnných soch zakončenou ve stylové Hospodě Kyčerka.

Objekt je rozdělen do 3 samostatných apartmánů. Každý apartmán má komfortně zařízenu ložnici, koupelnu a společenskou místnost s kuchyňským koutem. Venkovní prostory jsou přizpůsobeny jak aktivnímu odpočinku dospělých a dětí (pingpongový stůl, míče, pískoviště, trampolína) tak také pro relax při kávě na lehátkách na sluníčku.

Ubytování je vhodné jak pro rodinu s dětmi tak větší skupinu. Je možná rezervace jednotlivých apartmánů či celého objektu za zvýhodněnou cenu.

Velké Karlovice patří k jedné z nejkrásnějších valašských vesnic, nachází se na Československém pomezí. Je jednou z nejvyhledávanějších turistických oblastí v regionu. V okolí můžete najít pestré využití volného času ve všech ročních obdobích.

V letním období jsou Velké Karlovice rájem všech turistů. Několik desítek kilometrů značených tras nabízí krásné panoramatické pohledy na Beskydy. Na vybraných trasách jsou k dispozici i rozhledny umocňující pohled do všech světových stran. Na přelomu jara a léta se každoročně koná Letní Karlovská 50, která vede po okružních turistických trasách kolem Velkých Karlovic. Pro milovníky golfu je zde hřiště, neobvykle zasazené do přírody, o devíti jamkách.

Do Velkých Karlovic můžete také přijet nově zbudovanou cyklostezkou Bečva, která vede až do Valašského Meziříčí a Přerova.
Návštěvníci vyhledávající klidnou odpočinkovou dovolenou mohou navštívit wellness termální bazén, saunový svět nebo využít masáže v objektu Hotelu Horal.
Večer pak pro všechny může přijít vhod nějaké tradiční valašské jídlo z hospody Kyčerka nebo si můžete vychutnat speciality zážitkové restaurace Lanterna.

Tipy na výlet

V okolí ubytování je široká možnost využití volného času.

V zimním období jsou zde ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní, pro milovníky běžek je udržováno několik desítek kilometrů běžeckých tras. Každý rok zde probíhá i známá Karlovská padesátka. Nedaleko je snowtubingová trať.
Návštěvníci vyhledávající klidnou odpočinkovou dovolenou mohou navštívit wellness termální bazén, saunový svět nebo využít masáže v objektu Hotelu Horal.
Večer pak pro všechny může přijít vhod nějaké tradiční valašské jídlo z hospody Kyčerka nebo si můžete vychutnat speciality zážitkové restaurace Lanterna.

V letním období jsou Velké Karlovice rájem všech turistů. Několik desítek kilometrů nabízí krásné panoramatické pohledy na Beskydy. Na vybraných trasách jsou k dispozici i rozhledny umocňující pohled do všech světových stran. Na přelomu jara a léta se každoročně koná Letní Karlovská 50, která vede po okružních turistických trasách kolem Velkých Karlovic. Pro milovníky golfu je zde hřiště, neobvykle zasazené do přírody, o devíti jamkách.
Do Velkých Karlovic můžete také přijet nově zbudovanou cyklostezkou Bečva, která vede až do Valašského Meziříčí a Přerova.
Návštěvníci vyhledávající klidnou odpočinkovou dovolenou mohou navštívit wellness termální bazén, saunový svět nebo využít masáže v objektu Hotelu Horal.

SKI areál Synot Kyčerka, Bike Park Kyčerka

Jde o areál vzdálený 150 metrů od našeho ubytování. V létě přitahuje adrenalinové nadšence vybudovaný Bike Park. V zimně pak několik sjezdových tras pro zkušené lyžaře nebo prostor pro nejmenší, kteří se teprve učí na lyžích stát. Centrem areálu je valašská hospoda Kyčerka, ke které si najdete cestu například přes Betlém, kolem kaple nebo přes několik dřevěných soch stvárňující ruzné druhy povolání, které se na valašsku vyskytovali nebo ještě stále vyskytují.

Karlovský Kostel

Pomyslným centrem Velkých Karlovic je i kostel Panny Marie Sněžné.

Wellness Horal

Pro vyznavače relaxační dovolené je zde možnost využít wellness programů v hotelu Horal.

Pěší turistika, cykloturistika

Ubytování se nachází na žluté turistické trase. Je tedy dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku do okolí. Cyklostezka Bečva je vzdálená asi 2 km a je možné ji projet až na Vsetín a dále na připojené cyklostezky.

Rozhledna Miloňová

Najdete ji na vrchu Miloňová (846 m n. m.v) a byla dokončena v září  2012. Kolem rozhledny vede dětská turistická trasa „Hledej poklad kolem Galíku“.

Soláň

Příjemný výlet je na vrchol Soláň kde v zimě využijete řadu lyžařských svahů a v létě. Můžete navštívit nově postavenou zvonici Soláň, kde se pořádá řada kulturních akcí.

Ceník

Ceník pro jednotlivá lůžka *

Dospělí (13 let a více)

hlavní sezóna
 
mimosezóna
 
1 osoba / 6 a více nocí 250 Kč 1 osoba / 6 a více nocí 210 Kč
1 osoba / 2 – 5 nocí 260 Kč 1 osoba / 2 – 5 nocí 230 Kč
1 osoba / 1 noc 300 Kč 1 osoba / 1 noc 250 Kč

Děti (4 – 12 let včetně)

hlavní sezóna
 
mimosezóna
 
1 osoba / 6 a více nocí 200 Kč 1 osoba / 6 a více nocí 180 Kč
1 osoba / 2 – 5 nocí 230 Kč 1 osoba / 2 – 5 nocí 200 Kč
1 osoba / 1 noc 250 Kč 1 osoba / 1 noc 230 Kč

Děti (do 3 let včetně)

hlavní sezóna
 
mimosezóna
 
1 osoba / 6 a více nocí 100 Kč 1 osoba / 6 a více nocí 90 Kč
1 osoba / 2 – 5 nocí 110 Kč 1 osoba / 2 – 5 nocí 100 Kč
1 osoba / 1 noc 120 Kč 1 osoba / 1 noc 110 Kč

 

Ceník při objednání celého objektu

Maximální kapacita objektu je 16 pevných lůžek a 2 přistýlky.

hlavní sezóna
cena za noc
mimosezóna
cena za noc
6 a více nocí 3 000 Kč 6 a více nocí 2 400 Kč
2 – 5 nocí 3 500 Kč 2 – 5 nocí 2 900 Kč
1 noc 3 800 Kč 1 noc 3 200 Kč

Další informace

hlavní sezóna – zimní 19.12. – 6.4.
hlavní sezóna – letní 1.5. – 30.9.
Silvestr 35 000 Kč objekt
Ostatní poplatky
 
Pes 50 kč / noc
Ubytovací poplatek obci za dospělou osobu 15 kč / noc **

Rezervace a záloha

Pro závaznou rezervaci požadujeme zálohu ve výši 30% z celkové ceny pobytu.
Pokud nedojde k úhradě zálohy do 14 dnů od potvrzení přijetí rezervace, rezervace se stáva neplatnou.

Storno podmínky

Klient má právo od objednávky odstoupit (písemně, emailem) bez storno poplatků nejpozději 30 dnů před objednaným termínem nástupu. Za okamžik odstoupení se považuje den doručení nebo písemného dokladu o zrušení bojednávky ubytovateli. Při odstoupení od potvrzení objednávky z jakýchkoliv důvodů po uvedené lhůtě je zákazník povinen ubytovateli zaplatit storno poplatky ve výši zaplacené zálohy.

* Minimální cena pro objednání v hlavní sezoně:

  • Minimální cena za Apartmán 1 je 1000 Kč / noc.
  • Minimální cena za Apartmán 2 je 1100 Kč / noc.
  • Minimální cena za Apartmán 3 je 1500 Kč / noc.

Ceny lze i individuálně domluvit.

** Ubytovací poplatek obci za dospělou osobu je započítán v ceně ubytování.

Napište nám